Urodzinki

urodzinkiW naszej ofercie jest możliwość przeprowadzenia urodzinek dla dziecka. Posiadamy kilka specjalnie przygotowanych programów dla dziewczynek, chłopców lub na mieszane urodzinki.

Tematyka jest bajkowa: dominują księżniczki, piraci, Indianie oraz roboty. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wielu rodziców decyduje się na organizację urodzin swojej pociechy korzystając z naszej oferty. Zaoszczędza to czas oraz energię – w mieszkaniach nie ma tyle miejsca oraz pomysłu na zabawy dla dzieci. Nasza firma wychodzi naprzeciw tym dylematom.

Na jedną dwunastoosobową grupę przypada dwóch animatorów, którzy zapewniają atrakcje przez dwie godziny trwania programu. Są oni specjalnie wyszkoleni, posiadający odpowiednie wykształcenie oraz spore doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Przewidziany jest czas na tort i poczęstunek. Tort rodzic solenizanta powinien przywieźć ze sobą – my oferujemy talerzyki, kubeczki i sztućce oraz serwetki. W ramach urodzin każde zaproszone dziecko będzie mogło skorzystać z malowania twarzy oraz otrzyma balonikowe zwierzątko. Po urodzinach możliwa godzina zabaw na placu.

https://www.chrupka.eu/MPP-Chrupka-KON-Basic-worek-20kg-p61