O nas

o nasNasza sala zabaw powstała z myślą o dzieciach, które nudzą się podczas pobytu w galerii handlowej jak również z myślą o rodzicach, którzy mogą spokojnie te zakupy zrobić wiedząc, że ich dzieci są w dobrych rękach.

Nie wychodząc z galerii można podejrzeć jak dzieci się bawią. Dla tych bardziej zapracowanych zapewniamy wygodne miejsca z dostępem do Internetu tak, by połączyć przyjemne z pożytecznym oraz pyszną kawę. Dwa wydawanie książek kroki dalej od naszej sali znajduje się siłownia oraz zajęcia fitness. Nasza oferta jest więc sporym udogodnieniem dla aktywnych fizycznie rodziców.

Z pewnością u nas nie ma miejsca na nudę. Zabawki, jakie posiadamy mają atesty bezpieczeństwa, a sam plac jest skonstruowany tak, by nikomu nie stała się krzywda. Posiadamy cztery konstrukcje, które różnią się stopniem zaawansowania. Każde dziecko samo może wybrać, gdzie chce się bawić. Spośród innych firm wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, profesjonalna obsługa oraz kreatywne podejście do tematu. Wystrój z pewnością spodoba się każdemu maluchowi ze względu na bajkowe elementy oraz staranne wykończenie.

Opiekę zapewnia fachowa kadra z wykształceniem pedagogicznym i licznymi kursami oraz odpowiednim przeszkoleniem. Stawiamy na rozwój ruchowy ale i na konkursy oraz zabawy z animatorami. Dzieci mogą się wspinać się po różnych konstrukcjach, zjeżdżać na zjeżdżalni, korzystać z kojca wypełnionego kolorowymi kuleczkami czy brać udział w grach i zabawach. Zapewniamy fantastyczną a jednocześnie bezpieczną zabawę dla każdego. Dla chętnych organizujemy również magiczne urodzinki pod opieką dwóch animatorek.