WIĘCEJ INFORMACJI

informacje

Informacje ogólne

Nasza kadra

W naszym przedszkolu pracuje wysoko wykwalifikowana kadra. Każdy wychowawca w poszczególnych grupach ma odpowiednie wykształcenie i ukończone kursy psychologiczne, które pozwalają na lepsze zrozumienie dziecięcych problemów, zaś osoby aktówka a4 pomagające posiadają stosowne kursy, dzięki którym dzieci są nie tylko objęte odpowiednią opieką lecz również opiekunowie doskonale rozumieją dzieci i łatwiej jest się z maluchami porozumieć, by rozwiązać problemy.

Szatnia

Każda grupa wiekowa dzieci ma swoją szatnię. To znaczy, że wszystkie grupy 3-latków mają swoją podobnie jak pozostałe grupy swoje. Dzieci mają przypisane imiona do półek i tych miejsc należy się trzymać. Nie będą tolerowane kradzieże na naszym terenie. Przedszkole jest monitorowane, by i dzieci i rodzice wiedzieli, że nie są bezkarni i w razie konfliktowych sytuacji łatwiej jest dojść prawdy. Kradzieże w szatniach będą zgłaszane na policję.

Stołówka

Pomieszczenie do posiłków dla dzieci posiada wykonane z najlepszych materiałów niskie stoliki oraz krzesełka, by dzieci mogły swobodnie przy nich usiąść i zjeść posiłki. Wiemy jak jest to ważne, dlatego dołożyliśmy starań, by faktycznie maluchy czuły się swobodnie i bezpiecznie.

Płatności

Każda płatność za poszczególne elementy przedszkola, musi być wnoszona do 10 dnia każdego miesiąca, na konto podane na stronie internetowej, lub podane rodzicom przy podpisywaniu umowy. W przypadku osób, które mają ogromne problemy finansowe, prosimy o kontakt z dyrekcją, ponieważ każdą sprawę tego rodzaju rozpatrujemy indywidualnie.

http://boconceptgdynia.pl/produkty/biurka/